OBJEKT BIZNESI NE KUCOVE

Shitet nga: Gazmend 19 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kucovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET OBJEKT BIZNESI NE KUCOVE MBRAPA TEKNIKUMIT. ME DOKUMENTA TE RREGULLTA. PER ME SHUME INFO SHKRUANI NE ADRESEN E E-MAILIT OSE NE NR. E TEL 00306983922399
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim