Kavasaki ER 650CC -08

Shitet nga: dorjan 19 Sht 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Kucovë
Motoçikleta : Sportiv
Shitet Kavasaki ER 650cc abs para dhe pas viti 08 ne gjendje te persosur fare pak i punuar ne shqiperi me dekumenta te rregullta deri ne qershor 2015 per me teper kontaktoni ne numrin e tel...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim