Opel Astra 1.4 Benzin -00

Shitet nga: Miri 24 Gsh 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR   1 900 EUR

Komuna: Kucovë
Opel Astra me 5 porta 1.4 benzine,4 airbeg,opsionet ne timon.
Disqe alumini dhe gomat e reja te sapo vena.
Mbyllje qendrore me pult.
Xhama dhe pasqyrat eletirke.
Makina eshte e pajisur me dokumenta dhe siguracion deri tetor 2014
Sherbime dhe servise te sapo bera.
Gjendje motorike perfekte per cdo lloj prove nga ana juaj.
Cmimi 1700 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim