Ndrrohet me volkswagen sharan.Ford galaxy,fiat d..

Shitet nga: Ermal 14 Gsh 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   2 000 LEK

Komuna: Kucovë
Shes golf 00 1.9 dizel shume i mirembajtur ne gjendje te perkryer xhenerike dhe motorrike konsum i ulet nuk paraqet asnje problem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim