Mercedes e 220cdi -05

Shitet nga: Asland 25 Qer 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Kucovë
Mercedes benz e220 cdi viti 2005 makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike sallon lekur bezh ....Sendilje dhe pasqyra elektrike..Sendilje me ngrohje navigator te madh...Xhama te zinj origjinal Drita xenon....Cmimi i Diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim