Mercedes C270 cdi -02

Shitet nga: zoti 23 Qer 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Kucovë
Shitet mercedes c 270 cdi viti 2002 avantgard ,ngjyre gri ,makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike,navi,6 airbag sedilje,xhama,pasqyra elektrike,kambjo automatike tiptronic.cmimi 4300 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim