Ford Escort dizel -99

Shitet nga: Durim 07 Jan 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Kucovë
klima automatike, makina ka dogane te paguar dhe aktualisht eshte me targa gjermane,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim