Citroen C5 dizel -05

Shitet nga: ervin 01 Dhj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Kucovë
shitet citroen c5,makina eshte en gjendje te shkelqyer me dogan dhe targa te paguar bashk me taksat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim