zetor

Shitet nga: genti 25 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 LEK

Komuna: Kucovë
Makina : Traktorë
Zetorit same 100 me plug ty vesh dhe tek vesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim