Yanmar B37

Shitet nga: Altin 19 Nën 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Kucovë
shes mini eskavator yanmar B 37 i vitit 1994 me cekic dhe dy kova ... ose nderohet me kamion dy diferencial
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim