eskavator per traktor

Shitet nga: toni 29 Nën 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Kucovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Per traktor Fiat dhe per cdo lloj traktori tjeter. 40---- 100 kiaj fuqi

0692414889
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim