Furgon Mercedes 390 dizel -96

Shitet nga: dorjan 19 Maj 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Kucovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 390
Shitet Mercedes-Benz Fugon mallrash ne gjendje shum te mire motorike ashtu edhe fizike...makines i jan nderruar vaji filtra makina eshte me letra te rregullta..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim