Toke prej 8 dynym ne Kruje

Shitet nga: Gani Tema 22 Maj 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Komuna: Krujë
eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt,me te reja dhe te vjetrat. .Per me shum detaje na kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim