Toke ne Kruje

Shitet nga: Miri 30 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Adresa: Tokë
Sipërfaqe: 15500 m2
Komuna: Krujë
Shitet 15.5 dylym tokë në thumanè të Krujës . Toka shitet me dokumenta.toka është shum pjellore dhe me një çmim shum të arsyeshëm 3.500 euro dylymi . Nga rruga e kombit është vetëm 1.3 km larg e shtruar në asfalt . Dhe nga kepi Redonit vetëm 3 km larg .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim