Toke ne Krujë

Shitet nga: Fatos 16 Dhj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
Shes Token te trashegueshme dhe me ligj . Vendodhja : fshati Nikel i Fushe -Krujes!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim