Toke,8000 mij meter katror,buz autostrade,me dok..

Shitet nga: Mentor Pupla 18 Qer 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
Shes 8000 mij meter katror toke buz autostrade ne Fush Kruje me dokumenta te rregullta,vend i pershtatshem per cdo lloj biznesi,ngjitur ndodhet dhe nje parcel tjeter,gjithashtu ne shitje,toka ndodhet 700 metra nga mbikalimi i Fush Krujes ne buz te autostrades....Ju feleminderit per mirkuptimin....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim