TOKE

Shitet nga: Saba Allushi 28 Sht 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 LEK

Komuna: Krujë
Shitet toke are 7000 metra katrore, km 3-te F-Kruje - Vore prane kompleksit Nord Park, 90 metra nga rruga kryesore, me dokumenta te rregullta si me te vjetra dhe gjthsh dhe me te rejat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim