Ara dhe ferma 8000m2 toke buz autostrade

Shitet nga: Tori 21 Gsh 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR   400 000 EUR

Komuna: Krujë
Shes 8000m2 toke buze autostrade ne Fushe Kruje,me dokumenta te rregullta,e pershtatshme per cdo lloje aktiviteti...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim