Ara dhe ferma 8000m2 toke buz autostrade ne Fush..

Shitet nga: Mentor 03 Pri 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 EUR

Komuna: Krujë
Shes 8000m2 toke buze autostrade ne Fushe Kruje,me dokumenta te rregullta,e pershtatshme per cdo lloje aktiviteti 50 euro m2....((Gmail..mentorpuplayahoo@gmail.com))ju faleminderit per mirkuptimin...!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim