Shitet Shtepi + toke 650 m2

Shitet nga: Benardi 12 Dhj 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   80 000 LEK

Komuna: Krujë
Shitet shtepi banimi ne fushe-kruje 1kateshe 2+1 + 2 ballkone ,140 m2 + kuzhine dhe garderobe e jashteme 40 m2 ,komplet dhe oborri 650 m2 .Uje ,drita dhe kanalizime te sistemuara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim