Dylbi nate night vizion me rreze infra te kuqe

Shitet nga: Bledi 01 Dhj 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Krujë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Dylbi per vezhgim objektesh kafshesh ose personash ne erresire. Eshte e markes YUOKON , NV MT2WP 3X42 . Ka nje elektrik me rreze infra te kuqe(te pa dukshme per syrin e njeriut apo te kafsheve) qe kur aktivizohet me ane te nje butoni ben te mundur shikimin deri ne 100m ne erresire te plote. Eshte i projektuar per rrezistence ndaj ujit dhe mund te perdoret ne te gjitha kushtet atmosferike. Eshte krejtesisht e pa perdorur, e blere jashte vendit 310 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim