WORK

Shitet nga: besmir 10 Qer 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Krujë
Instrumente : Të tjera
FONI PER DJ DHE MUZIK LIVE
shes 6 bokse pasiv 4 satelit nga 500 watt sejcili dhe 2 subwoofer nga 500 watt sejcili
gjithsej 3000 watt rms. jan perdorur 1 vit. me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim