Foni dasme

Shitet nga: altin 19 Gsh 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
jane dy bokse marka JBL 250 watts jane dy amplifika croum nga 500 watss dhe nje tjter amplifik gemini 4000 watts ,, dhe nje miksre marka saundcraft.. me marrveshje altini 0665973474.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim