2 bokse Elektro Voice dhe 2 bokse JBL

Shitet nga: Elson 07 Qer 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
Shiten 4 bokse dy bokse Elektro voice te cilet jane ne gjendje shume te mire 500+ wat secili per arsye se nuk mi nxe makina dhe dy bokse te tjere JBL nga 250 wat secili ne gjendje shume te mire, me gjithe bokset shkojne dhe dy stative te JBL. dhe fishat per te kater bokset.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim