10 shishe vere

Shitet nga: vere koleksioni 21 Nën 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
pershendetje shes 10 shishe vere 10-8-7-5 vjecare DOCG Sagrantino di Montefalco vendemmia 2005 jan shishe koleksioni .. cmimi 80 euro shishja 10 vjecare 65 euro 85 vjecarja .. kam dhe marka tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim