samsung star GT-S5260

Shitet nga: kevin 03 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Krujë
shes samsung star GT-S5260 . KAMERA ESHTE 3.2M . ESHTE PAK I GERVISHTUR NGA KASAT ANASH
. ME , WIFI , BLUETOTH , ,, SIC E SHIKONI DHE ME POSHT KA DHE SCREENSHOT PROGRAMET WIFI , BLUETOTHI PUNOJN .. NDERSA 2 FOTOT QE ESHTE TELI JAN TE SHKARKUARA NGA NETI PER TE PASUR ME QARTE IDEN SE CA LLOJ TELI ESHTE .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim