Dvd regjistratore me hdd 250gb philips usb play ..

Shitet nga: Afrim 07 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK   20 000 LEK

Komuna: Krujë
Prodhimet : Video dhe DVD
e perdorur fare pak, shikon kanalin si me flaybox dhe mund ta kthesh deri ne 6 ore pas te shikosh programin qe ka transmetuar, incizon direkt ne dvd dl 4.7gb dhe 8.5 gb, incizon ne 7 formate te ndryshme HQ, SP, SPP, LP, EP, SLP, SEP. Ka nje menu te prsosur dhe pasi filmi mund te kete kaluar (brenda 6 oresh) mund te kthehesh dhe ta ruash ne HDD ose ne DVD, mund ta ndajshe ne kapituj, mund te fshehesh ndonje skene te papelqyer,,,e programon per te incizuar ne te gjitha ditet e javes ose te vitit pa qene juve ne shtepi,,, etj. eshte shume e mire per te kaluar kasetat ne dvd pa asnje lodhje.__>>


me shume mund te mesoni po ta bleni dhe ta perdorni vete.....>>nese jeni te interesuar mund te na shkruani ose SMS ne 0686403116 >>
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim