10 Kumpjutera

Shitet nga: gerti 28 Gsh 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
Prodhimet : Kompjutera desktop
JANE 10 KOMPJUTEA HP ME 2 GIGA RAM DHE BASHKE ME TAVOLINAT PER SALLE INTERNETI ..TE GJITHE KABLLOT LIDHESE JANE FALAS DHE MONTIMI I TYRE PER VEND PUNE KUSH ESHTE I INTERESUAR ,JA BEJ NE GJENDJE SA PER TE FILLUAR PUNE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim