Bredha dhe fidan pyjore

Shitet nga: Egli 05 Dhj 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Kemi bredha 8 vjecar dhe fidan pyjor te ndryshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim