Furre Pice

Shitet nga: aldo 08 Dhj 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Krujë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furre me gaz per pica.kapaciteti der ne 12pica me madhsi 30cm.cmimi esht I diskutueshem....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim