Lokal "Bar-Kafe" + Garazh ne qender Kruje

Shitet nga: Privat 09 Nën 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Komuna: Krujë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokal buze rruge kryesore ne qender te qytetit te Krujes. Lokali eshte ne gjendje pune i dhene me qera dhe ka nje garazh. Eshte rreth 55 m2 vetem lokali me hipoteke. Mundesi per ndertim kati shtese lart pasi eshte objekt nje kat. Cmimi 38 mije euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim