Lidhese freze edhe korrese bari

Shitet nga: m 04 Sht 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Krujë
Pajisje : Të tjera
lidhese freze dhe korrese bari per traktore objekti shitet per arsye mosperdorimi gjendja i paperdorur te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit cmimi i 250 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim