Gome bashk me disk x5 17'

Shitet nga: ANDI 16 Nën 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Krujë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
235/65 R17 xl
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim