Disqe alumini 15 per golf 4 dhe pasat

Shitet nga: emiljan 14 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Krujë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe alumini 15 per golf 4 Dhe pasat ne gjendje shume te mire dhe te paster.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim