Disje 16

Shitet nga: altin 03 Nën 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Krujë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes disje per
Me go a ne gjendje te mire
225/50/16. 3000opel
Golf 3 me kater bullona
per me teper Ne tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim