OKAZION........!!!!!!!!!! MOTORR QUAD,,,,,,,,,,,..

Shitet nga: ELISI 09 Qer 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Krujë
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV
OKAZION........!!!!!!!!!!!!! Motorri eshte ne gjendje shume te mire.motorr me 4 goma..goma sportive dhe disje speciale 18 col,eshte me letra dhe me targa gjermane,motorri ka 6 marsha dhe indjetro, me pak fjal eshte super, i sapo ardhur nga gjermanija, shitet per arsyje mos perdorimi....tel 0698877046
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim