VW Passat dizel -02

Shitet nga: LUFTIM 04 Nën 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Krujë
volskwagen passat
viti 2002
ngjyr gri portonagazh
kilometra 190 origjinale
1.9 TDI - DI KUQE
makina eshte gjendje shume mire
makina per momentin ndodhet itali brenda javes eshte shqiperi
me dokumenta targa AA dhe taksa siguracion per 1 vit
cmimi 4800 euro i diskutueshem
pres telefonata serioze .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim