VW Golf IV diesel -02

Shitet nga: vesel 26 Qer 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Krujë
Golf IV (DI-Te kuqe.)
(pa dogane) Me crregjistrim
Makina ka ardhur nga Italia Me date 8.08.2013
Tapiceri me Ngrohje Ftohje...
Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.
Ajer i kondicjonuar (clima tronic)
Nr: 0685830630
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim