VW Golf 4 TDI -00

Shitet nga: edi 21 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Krujë
shitet golf 4 viti 2000 me dokumenta te rregulla dhe te paguara deri me dt.08.04.2015.
makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. motor 1.9 tdi (di) tkuqe 6 marshe xhama elektrik disje alumini sport goma te reja te 4 ngjyra Blu. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume e paster.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim