Renault Laguna 1.9 Nafte -05

Shitet nga: Renault 11 Dhj 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
VITI PRODHIMIT 2005, 1.9 NAFTE, 133.000 KM, ME 6 MARSHE, SENSOR PARKIMI MBRAPA, SENDILJE GJYSEM LEKURE, XHAMA ELEKTRIK, PASQYRA ELEKTRIKE, ME KONDICIONER, DHE EKSTRA TE TJERA, VAJ DHE FILTRA TE SAPO NDERRUARA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE

CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim