Mercedes e 320 2001

Shitet nga: Indrit 09 Krr 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Krujë
Full opsion..navigator,komanda ne timon,tapiceri lekure me ngrohje dhe ftohje.kambjo tiptronik,disqe amg,ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...shitet per arsye ekonomike..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim