Mercedes A170 diesel -01

Shitet nga: Mercedes A class 28 Maj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Krujë
Shitet mercedes A Class Viti i prodhimit 2001...eshte me dogane te paguar...ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike...esht me kambjo automat dhe kondicioner....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim