Hyundai 4pistonsh dizel -00

Shitet nga: Limi 07 Sht 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Krujë
Shitet fugon mallrash hyundai 4pistosh vit prodhim i 2000 shum i paster dhe ne gjendje te mire pune . E ardhur nga italia me.dogane te paguar 159.000km origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim