BMW 320 dizel -02

Shitet nga: Bimi 25 Tet 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
Kam 2 makina ne super gjendje dhe me kilometra origjinale shume pak!

Bmw 320d e46 nafte 2.0 manuale 6 marsha vitprodhim i 2002 harxhimi 5litra 5.2 te kombinuara
Peugeot 206 manuale 2.0 nafte ekonomike 4.5l 100km vit prodhim 2002 5 marshe!!

Me taksa te paguara te dyja.


Linku per tpare fotot e bmw https://www.google.al/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=kV5LVIG_J8H5yQPR3oKICw&url=http://www.merrjep.al/ViewItem.aspx%3FitemId%3D326716&ved=0CB0QFjAC&usg=AFQjCNHwtmTNWYdoU2cvRAxbwxx8hkkojQ (kto jan fotot por mos kontaktoni personin aty sepse atij ja kam blere une)

Linku per fotot e peugeot: http://merrjep.al/ViewItem.aspx?itemId=385065

Makinat jan ne supergjendje te gatshme per cdolloj prove, mund te nderrohet edhe njera kok ne koke nvaresi te mjetit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim