BMW 318-CI Cabrion Benzin-Gazi 03-SHITET---NDERR..

Shitet nga: bmw 27 Sht 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Krujë
Shitet bmw 318i ne gjendje te perkryer me sherbim te gjitha te bera te bmw ne xhafzotaj makina esht kabrio dhe shum figurante shum e paster si llamarin serdilje dhe pjesa kryesore mbulesa makina esht me navigator te madh me prekje me usb dvd ipod kamera parkimi telefon me blututh goma 18 spotive kabrioleti hapet me buton me celes si dhe ne distanc me pult esht nje makin shum komode dhe shum ekonomike fal impjantit te gazit sekuencia me serdilje elektrike shitet per arsye se ndodhem jasht dhe makina ndodhet ne shqipri mund te kontaktoni ne 06820153555email ose viber e watsap +393462600606 direkt me pronarin e makines ose ndrroet me makin me te lir plus diferencen per nrrim makina esht 5000 euro dokumentat te pagura deri me 04 02 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim