BMW / Peugeot 2002 Nafte 2 per 1 -02

Shitet nga: Bimi 25 Tet 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
Shiten ose nderrohen 2 makina per 1

BMW : 320 Nafte Kamjo manuale me 6 Marsha Motorr 2.0 Km 178.000 origjinale, Konsumi 5L 100km 5.2 i kombinuar , vit prodhim 2002

Peugeot 2.0 nafte kamjo manuale me 5 marshe vitit 2002 Konsumi 4l 100km 4.5l i kombinuar. Km 148.000 origjinale.

Te dyja makinat jan ne super gjendje ti provoni e ti coni tek mekaniku juaj i besueshem( ne rast nderrimi)

Kurse per shitje shitet vetem Peugeot 2300euro cmimi i diskutushem.

Permeshum foto dhe informacion me flisni ne whatsapp ose Telefon, JO SMS
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim