Audi A4 1.9 tdi -97

Shitet nga: Audi A4 30 Maj 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Krujë
audi a4 1.9 tdi kondicioner 2 air bag sedilje lekure boja metalizato viti prodhimit 1997 me dokumenta te rregulla dhe cmimi 2.500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim