Audi A4 -96

Shitet nga: landi 29 Nën 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Krujë
Makina eshte ne gjendje perfekte ka kasetofonin origjinal disqe alumini drita kseno airbag abs si dhe klima...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim