Audi A3 diesel -07

Shitet nga: besi 06 Gsh 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Komuna: Krujë
e nderroi me glf 5 ,benz audi bmv ,te jen me kater dyre dhe kambjo automat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim