Zetor me plug dhe frez ne 35 kv

Shitet nga: GJERGJI 23 Nën 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
Makina : Traktorë
shitet zetor ne gjendje perfekte eshte zetor mjaft i manovrushem zetori eshte 35 kv shitet per arsyje mos perdorimi flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim